24.05.2015 WDSF International Open Latin - Czech Republic (Olomouc)

З 33 пар, 10 країн посіли спортсмени:
2 місце: Володимир Лятов - Вероніка Мишко (м. Ужгород)
20 місце: Данило Щербанюк - Оксана Лукьяненко(м. Київ)

23.05.2015 - "Кубок Южноукраїнської АEС - 2015" - Україна (м. Южноукраїнськ)

23.05.2015 Україна (м.Южноукраїнськ) -Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання „Кубок Южноукраїнської АEС - 2015” календаря ВФТС.
Результати змагань

23.05.2015 WDSF World Open Latin - Portugal (Gaia )

Вітаємо! Cпортсменів Романа Гербея - Мартiну Плох (м.Южноукраїнськ) та їх тренера Самчинську Людмилу, які посіли перше місце на WDSF World Open Latin.

З 55 пар, 20 країн посіли спортсмени:
1 місце: Роман Гербей - Мартiна Плох (м. Южноукраїнськ)
7 місце: Данііл Уланов - Катерина Ісакович (м.Київ)
13 місце: Андрій Камишний - Каріна Шпаковська (м.Дніпропетровськ)

23.05.2015 WDSF International Open Standard - Romania (Bucharest )

З 50 пар, 12 країн посіли спортсмени:
17-18 місце: Олександр Мазур - Катерина Уткіна (м.Київ)
20 місце: Паскуале Сіріка - Вероніка Кононюк(м.Київ)

23.05.2015 WDSF PD European Championship Latin - Czech Republic (Olomouc)

З 35 пар, 15 країн посіли спортсмени:
1 місце: Andrey Zaytsev - Elizaveta Cherevichnaya (Russian Federation)
2 місце: Pavel Pasechnik - Marta Arndt (Germany)
3 місце: Vitaly Panteleev - Angelina Nechkhaeva (Russian Federation)
...
5 місце: Марко Манчіні - Надія Дятлова (м. Київ)

16.05.2015 World Open Minsk 2015 - Belarus (Minsk)

Вітаємо! тренера Грицака Сергія та
-спортсменів Миколу Рубіс - Таїсію Шульгу які посіли перше місце на World Open Minsk - 2015 серед Junior 1 Latin.
З 16 пар, 4 країн посіли спортсмени:
1 місце: Микола Рубіс - Таїсія Шульга (м. Київ)


-спортсменів Олександру Турченяк - Софію Чернікову які посіли перше місце на World Open Minsk - 2015 серед Ювеналів 1+2 латина.
З 13 пар, 3 країн посіли спортсмени:
1 місце: Олександр Турченяк - Софія Чернікова (м. Київ)


-спортсменів Олександру Турченяк - Софію Чернікову які посіли перше місце на World Open Minsk - 2015 серед Ювеналів 1+2 стандарт.
З 14 пар, 3 країн посіли спортсмени:
1 місце: Олександр Турченяк - Софія Чернікова (м. Київ)

17.05.2015 - "Кубок Феєрії – 2015" - Україна (м. Дніпродзержинськ)

17.05.2015 Україна (м.Дніпродзержинськ) -Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання „Кубок Феєрії – 2015” календаря ВФТС.
Результати змагань

17.05.2015 WDSF World Open Latin - Georgia (Tbilisi)

З 65 пар, 18 країн посіли спортсмени:
7 місце: Данііл Уланов - Катерина Ісакович (м.Київ)
36 місце: Віктор Натрасенюк - Даніелла Преап (м.Київ)

16.05.2015 WDSF Open Youth Latin - Belarus (Minsk)

З 34 пар, 6 країн посіли спортсмени:
8 місце: Владислав Батарейний - Вікторія Козак (м.Київ)
18-19 місце: Олександр Новосельський - Інна Назарчук (м.Чернівці)

16.05.2015 WDSF Open Under 21 Latin - Georgia (Tbilisi)

З 18 пар, 6 країн посіли спортсмени:
2 місце: Віктор Натрасенюк - Даніелла Преап (м.Київ)

16.05.2015 WDSF World Open Standard - Georgia (Tbilisi)

З 49 пар, 15 країн посіли спортсмени:
23 місце: Сергій Красношлик - Олена Фомічова (м. Дніпропетровськ)
25 місце: Дмитро Жук - Катерина Парфенюк (м.Київ)
30 місце: Віктор Натрасенюк - Даніелла Преап (м.Київ)

16.05.2015 WDSF International Open Latin - Bulgaria (Pazardzhik)

З 50 пар, 19 країн посіли спортсмени:
20-21 місце: Данило Щербанюк - Оксана Лукьяненко(м. Київ)

08-10.05.2015 - "Кубок Юнік - Денса - 2015" - Україна (м. Київ)

08-10.05.2015 Україна (м.Київ) -Відкриті міжнародні рейтингові змагання „Кубок Юнік - Денса - 2015 ” календаря WDSF.
Результати змагань

Фотоальбом

10.05.2015 Чемпіонат України серед дорослих (стандарт) - м.Київ

-спортсмени, що зайняли І та ІІ місце – будуть представляти Україну на Чемпіонаті Світу WDSF 05 грудня 2015 року в Литві (м.Вільнюс)

-спортсмени, що зайняли ІІІ місце – будуть представляти Україну на змаганнях за Кубок Світу WDSF 20 грудня 2015 року в Ризі (м.Латвія)

З 8 пар, 4 регіонів посіли спортсмени:
1 місце: Данііл Уланов - Катерина Ісакович (м.Київ)
2 місце: Сергій Красношлик - Олена Фомічова (м.Дніпропетровськ)
3 місце: Роман Редзюк - Єлизавета Басюк (м.Київ)
4 місце: Олександр Мазур - Катерина Уткіна (м.Київ)
5 місце: Олег Телега - Анастасія Молчанова (м.Львів)
6 місце: Дмитро Жук - Катерина Парфенюк (м.Київ)